W tym wyjątkowym dniu dzieciom towarzyszyli najbliżsi.
Kolejna grupa uczniów przystąpiła w ostatnim czasie do sakramentu I Komunii Świętej. Uroczystość odbyła się w kościele pw. św. Boromeusza. Wspaniale przygotowanym do przyjęcia sakramentu uczniom towarzyszyli najbliżsi. Zdjęcia wykonał Mieczysław Winniczuk.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze