Sobota 3 września upłynęła pod znakiem tegorocznych Dożynek Gminnych.
W sobotę 3 września po raz pierwszy Wołów miał okazje zorganizować Dożynki Gminne, które odbyły się w Parku Wołowskiego Ośrodka Kultury. Obecni mogli wziąć udział m.in. w konkursie na najpiękniejszy wieniec, koncertach w stylu ludowym, czy turnieju sołtysów. Wieczór podsumował koncert zespołu Papa D.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Takiej stypy dawno nie było w Wołowie. Rolników niestety brak. Tutaj Rolnik byl na trzecim planie. Politycy, samorządowcy byli ważniejsi. Pokazówka jak w prl-u pod wybory. W Żerkowie dopisała frekwencja. Było widać rolników. Cała wieś staneła na wysokości zadania.
Night Driver wiemy że wy z Brzegu macie kompleksy i musicie krytykować Wołów. Rozumiemy to, strasznie u was śmierdzi że nie idzie wytrzymać i zwoje mózgowe się kurczą. Wybaczamy
Daily Reminder oj nie trafiłeś, bo z Wołowa jestem. Gdzie z chmury tylko deszcz niedotrzymanych obietnic leci.
Night Driver ale mentalnie pasujesz do Brzegu
Takiej stypy dawno nie było w Wołowie. Rolników niestety brak. Tutaj Rolnik byl na trzecim planie. Politycy, samorządowcy byli ważniejsi. Pokazówka jak w prl-u pod wybory. W Żerkowie dopisała frekwencja. Było widać rolników. Cała wieś staneła na wysokości zadania.
Night Driver wiemy że wy z Brzegu macie kompleksy i musicie krytykować Wołów. Rozumiemy to, strasznie u was śmierdzi że nie idzie wytrzymać i zwoje mózgowe się kurczą. Wybaczamy
Daily Reminder oj nie trafiłeś, bo z Wołowa jestem. Gdzie z chmury tylko deszcz niedotrzymanych obietnic leci.