Od wczoraj w Parku Wołowskiego Ośrodka Kultury odbywa się Jarmark Bożonarodzeniowy.
To już kolejna edycja Jarmarku Bozonarodzeniowego, w tym roku czas umili nam: Nadleśnictwo Wołów, lokalni rzemieślnicy i rękodzielnicy, koła gospodyń wiejskich, sołectwa, bazarek rękodzieła, bezpłatne warsztaty, koncert kolęd, kącik malucha, mini kino, wystawa prac przedszkolaków i inne. O 16:30 rozpoczęła się również akcja społeczna "Trochę ciepła", dzięki której osoby potrzebujące oraz dotknięte problemem bezdomności i ubóstwa będą mogły zjeść ciepły posiłek. Pieniądze pochodzące ze sprzedaży rękodzieła, ciasta oraz napojów zostaną przeznaczone na potrzeby uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych w Wołowie. Jarmark kończy się dziś o godzinie 20:00.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze