Reklama

Jechali pijani na rowerze!

01/06/2018 18:43

Jechali "na bani" na rowerze

Policjanci z KPP w Wołowie przeprowadzili w ostatnim czasie kontrole drogowe wśród rowerzystów. Pogoda sprzyja, więc wiele osób z samochodów przesiadło się na rower. Dla policjantów były to z kolei sprzyjające warunki do przeprowadzenia szeregu kontroli drogowych, podczas których badana została zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wśród rowerzystów. Niestety wielu kierujących jednośladami zapomniało, że za jazdę rowerem w stanie nietrzeźwym grożą konsekwencje. Zatrzymano siedmiu rowerzystów, którzy jechali rowerem "pod wpływem". U sześciu z nich alkomat wskazał ponad półtora promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Dostali po 500 zł mandatu. Policjanci apelują o rozwagę i przypominają, że również piesi i rowerzyści odpowiedzialni są za bezpieczeństwo na drogach.  
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości