Reklama

Jubileusz u wołowskich seniorów

20/11/2024 14:14

Wczoraj w siedzibie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Wołowie  odbył się uroczysty jubileusz. Burmistrz Dariusz Chmura oraz Ryszard Pietryszyn - przewodniczący PZERiI w Wołowie wręczyli seniorom 75+ pamiątkowe gratulacje, kwiaty oraz słodki upominek. 

Wołowski oddział Związku Emerytów to bardzo aktywna organizacja, która działa na wielu niwach. Przede wszystkim organizuje jednak seniorom czas wolny i rozrywkę. Jeszcze w listopadzie nasi emeryci będą się bawić na zabawie andrzejkowej. 

Reklama

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości