Wczoraj w siedzibie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Wołowie odbył się uroczysty jubileusz. Burmistrz Dariusz Chmura oraz Ryszard Pietryszyn - przewodniczący PZERiI w Wołowie wręczyli seniorom 75+ pamiątkowe gratulacje, kwiaty oraz słodki upominek.
Wołowski oddział Związku Emerytów to bardzo aktywna organizacja, która działa na wielu niwach. Przede wszystkim organizuje jednak seniorom czas wolny i rozrywkę. Jeszcze w listopadzie nasi emeryci będą się bawić na zabawie andrzejkowej.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze