Przed nami Festiwal Piłki Nożnej w Wińsku organizowany przez Dolnośląskie Centrum Rozwoju wraz z gminą Wińsko
Festiwal Piłki Nożnej w Wińsku odbędzie się w dwóch kategoriach - młode orliki i seniorzy. Młodzi piłkarze rozegrają swój turniej na nowo wybudowanym orliku w Wińsku, a seniorzy zagrają na boisku trawiastym w formule 6v6. Start turnieju odbędzie się o godzinie 9:00. Dla uczestników dostępny będzie grill wraz ze strefą gastronomiczną , strefa relaksu, a dla najlepszych drużyn przewidziane będą nagrody. Będzie to pierwszy turniej seniorski organizowany przez DCR.
Drużynami, które wezmą udział w turnieju orlików będą: MKP Wołów, KP Brzeg Dolny, UKS Wińsko, Odra Ścinawa. W turnieju seniorskim zagrają: Juszka Wołów, Lekko Spoceni Krzelów, Suprise i Victoria Orzeszków. Z turnieju w ostatniej chwili wycofał się DS Team.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze