Reklama

Już jutro podwójny turniej piłkarski w Wińsku

12/07/2024 11:37

Przed nami Festiwal Piłki Nożnej w Wińsku organizowany przez Dolnośląskie Centrum Rozwoju wraz z gminą Wińsko

Festiwal Piłki Nożnej w Wińsku odbędzie się w dwóch kategoriach - młode orliki i seniorzy. Młodzi piłkarze rozegrają swój turniej na nowo wybudowanym orliku w Wińsku, a seniorzy zagrają na boisku trawiastym w formule 6v6. Start turnieju odbędzie się o godzinie 9:00. Dla uczestników dostępny będzie grill wraz ze strefą gastronomiczną , strefa relaksu, a dla najlepszych drużyn przewidziane będą nagrody. Będzie to pierwszy turniej seniorski organizowany przez DCR. 

Drużynami, które wezmą udział w turnieju orlików będą: MKP Wołów, KP Brzeg Dolny, UKS Wińsko, Odra Ścinawa. W turnieju seniorskim zagrają: Juszka Wołów, Lekko Spoceni Krzelów, Suprise i Victoria Orzeszków. Z turnieju w ostatniej chwili wycofał się DS Team. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości