15 sierpnia o godzinie 12.30 w Mojęcicach odbędzie się Piknik Kościelny.
Wydarzenie rozpocznie msza Święta dziękczynna za tegoroczne plony.
Organizatorzy zaplanowali szereg atrakcji podczas imprezy, m.in: występ Zespołu Ludowego Mojęcice, występ Zespołu Krukowianie, Maryjny Rajd Rowerowy, warsztaty pszczelarskie i wiele innych!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze