Reklama

KAS wykryła w sortowni prawie 1 kg narkotyków

22/05/2025 21:24

Funkcjonariusze z dolnośląskiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) przejęli prawie 1 kg narkotyków w sortowni kurierskiej.
 Nielegalny towar nadany był w 4 paczkach.

W paczkach funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego we Wrocławiu znaleźli prawie kilogram narkotyków w tym: kokainę, mefedron, amfetaminę, marihuanę oraz haszysz. W ujawnieniu nielegalnego towaru w sortowni kurierskiej pomógł funkcjonariuszom pies służbowy Shila.

Rynkowa wartość zabezpieczonych towarów szacowana jest na ponad 81 tys. zł. Wprowadzanie do obrotu środków odurzających i handel nimi jest surowo zabroniony. Podejrzanym grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości