Dolnośląska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) zabezpieczyła 14 nielegalnych automatów i ponad 50 tys. zł w gotówce. Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej skontrolowali 3 punkty, w których urządzano nielegalne gry hazardowe. Organizatorowi nielegalnych gier hazardowych przedstawiono zarzuty.
W wyniku pracy operacyjnej funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego we Wrocławiu zlikwidowali 3 nielegalne punkty: w powiecie trzebnickim i górowskim. Zabezpieczyli 14 automatów do gier hazardowych i ponad 50 tys. zł oraz 120 euro.
Funkcjonariusze przesłuchali 11 osób w charakterze świadków, jednej osobie przedstawili zarzuty pomocnictwa w urządzaniu gier hazardowych.
Urządzanie gier hazardowych poza kasynem, bez wymaganej koncesji oraz nieuprawnione posiadanie automatów do gier jest zabronione i karalne. Za organizowanie gier hazardowych grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności do 3 lat.
Widzisz nielegalny hazard? Zgłoś to!
Nielegalny hazard możesz zgłosić KAS:
· telefonicznie na numer Krajowego Telefonu Interwencyjnego KAS: 800 060 000,
· za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego,
· mailowo na adres: [email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze