Reklama

KAS zlikwidowała 3 punkty z nielegalnym hazardem na Dolnym Śląsku

30/05/2025 20:28

Dolnośląska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) zabezpieczyła 14 nielegalnych automatów i ponad 50 tys. zł w gotówce. Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej skontrolowali 3 punkty, w których urządzano nielegalne gry hazardowe. Organizatorowi nielegalnych gier hazardowych przedstawiono zarzuty.

W wyniku pracy operacyjnej funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego we Wrocławiu zlikwidowali 3 nielegalne punkty: w powiecie trzebnickim i górowskim. Zabezpieczyli 14 automatów do gier hazardowych i ponad 50 tys. zł oraz 120 euro.

Funkcjonariusze przesłuchali 11 osób w charakterze świadków, jednej osobie przedstawili zarzuty pomocnictwa w urządzaniu gier hazardowych.

Urządzanie gier hazardowych poza kasynem, bez wymaganej koncesji oraz nieuprawnione posiadanie automatów do gier jest zabronione i karalne. Za organizowanie gier hazardowych grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Reklama

Widzisz nielegalny hazard? Zgłoś to!

Nielegalny hazard możesz zgłosić KAS:

·         telefonicznie na numer Krajowego Telefonu Interwencyjnego KAS: 800 060 000,

·         za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego,

·         mailowo na adres: [email protected]

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości