Reklama

Kolejne zniszczenia na dolnobrzeskich placach zabaw. Wiadomo, kim są wandale

28/09/2022 10:06

Zakład Gospodarki Komunalnej w Brzegu Dolnym poinformował o kolejnych aktach wandalizmu.

Z informacji uzyskanej od Policji w Brzegu Dolnym wynika, że sprawcami zniszczeń na skwerku i placu zabaw na os. Warzyń okazali się młodociani mieszkańcy Brzegu Dolnego i Wołowa. Ujęcia z kilku kamer "uwieczniły" moment dewastacji i zniszczenia elementów pokazanych na zdjęciach.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości