Zakład Gospodarki Komunalnej w Brzegu Dolnym poinformował o kolejnych aktach wandalizmu.
Z informacji uzyskanej od Policji w Brzegu Dolnym wynika, że sprawcami zniszczeń na skwerku i placu zabaw na os. Warzyń okazali się młodociani mieszkańcy Brzegu Dolnego i Wołowa. Ujęcia z kilku kamer "uwieczniły" moment dewastacji i zniszczenia elementów pokazanych na zdjęciach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze