Reklama

Komunikat Nadleśnictwa Wołów: korzystajmy z lasów w sposób rozważny

23/10/2024 09:27

W związku z wystąpieniem powodzi na obszarze Nadleśnictwa Wołów, apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz korzystanie z lasów w sposób rozważny. Powódź spowodowała lokalne podtopienia i uszkodzenia infrastruktury leśnej, w tym dróg, szlaków turystycznych oraz mostów. Obecna sytuacja może stanowić zagrożenie dla wszystkich użytkowników lasów.

Prosimy o unikanie obszarów objętych zalaniem i bezwzględne stosowanie się do wszelkich oznaczeń i komunikatów. Z uwagi na możliwość osunięć gruntu, przewrócone drzewa oraz podtopienia, przebywanie w tych miejscach może być niebezpieczne.

Reklama

Dziękujemy za zrozumienie i prosimy o współpracę w celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkich osób korzystających z lasów. Będziemy na bieżąco monitorować sytuację i informować o wszelkich zmianach.

Nadleśniczy Nadleśnictwa Wołów

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości