Reklama

KS Rokita Brzeg Dolny rozegra sparing z mocnym rywalem

17/07/2024 12:12

Dziś o godzinie 19:00 KS Rokita Brzeg Dolny w ramach przygotowań przed sezonem rozegra sparing z Polonią Środa Śląska

Ruszyły przedsezonowe przygotowania w lidze okręgowej. KS Rokita Brzeg Dolny z nowym trenerem na czele i szeregiem wzmocnień zmierzy się dziś wieczorem z bardzo silnym zespołem. Będzie to czwartoligowa Polonia Środa Śląska, która od kilku sezonów występuje w wyższej klasie rozgrywkowej. Zdołali się w niej utrzymać na kolejny sezon po barażach. Z tym zespołem w sparingu przed rundą wiosenną mierzył się MKP Wołów zwyciężając wówczas 1-0. Biało-niebiescy Poprzedni sparing z Baryczą Milicz, występującą w A-klasie piłkarze Rokity wygrali pewnie 7-0. Będzie to ostatni mecz przed turniejem w Niemczech odbywającym się w mieście partnerskim Brzegu Dolnego - Barsinghausen

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 17/07/2024 12:21
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości