Reklama

Łap wodę deszczową. Konkurs wołowskiego Przedsiębiorstwa Wodno-Kanalizacyjego

19/07/2022 09:37

Przedsiębiorstwo Wodno-Kanalizacyjne w Wołowie zaprasza do udziału w konkursie. Do wygrania będą zbiorniki na deszczówkę.

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie? - Wystarczy, że zrobisz i zamieścisz zdjęcie  w komentarzu pod postem na fanpage Przedsiębiorstwa Wodno-Kanalizacyjnego w Wołowie, na którym będzie widać jak gospodarujesz swoją przestrzeń (ogrody, balkony, działki) na terenie Gminy Wołów z uwzględnieniem proekologicznych rozwiązań (działania, instalacje wodne, pomysły na zbieranie wody deszczowej)  - wyjaśniają organizatorzy konkursu. 

Do wygrania:

-  3 x zbiornik na deszczówkę o pojemności 360 litrów

-  5 x nagrody pocieszenia

Reklama

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 10.08 do godz. 23:59. Po tym czasie komisja w ciągu 7 dni wybierze zwycięzców i ogłosi wyniki na  Facebooku.

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości