Przedsiębiorstwo Wodno-Kanalizacyjne w Wołowie zaprasza do udziału w konkursie. Do wygrania będą zbiorniki na deszczówkę.
Co zrobić, by wziąć udział w konkursie? - Wystarczy, że zrobisz i zamieścisz zdjęcie w komentarzu pod postem na fanpage Przedsiębiorstwa Wodno-Kanalizacyjnego w Wołowie, na którym będzie widać jak gospodarujesz swoją przestrzeń (ogrody, balkony, działki) na terenie Gminy Wołów z uwzględnieniem proekologicznych rozwiązań (działania, instalacje wodne, pomysły na zbieranie wody deszczowej) - wyjaśniają organizatorzy konkursu.
Do wygrania:
- 3 x zbiornik na deszczówkę o pojemności 360 litrów
- 5 x nagrody pocieszenia
Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 10.08 do godz. 23:59. Po tym czasie komisja w ciągu 7 dni wybierze zwycięzców i ogłosi wyniki na Facebooku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze