Reklama

Lubią-żanki w Ratajach kolędowały

14/01/2024 09:33

Mieszkańcy Rataj wraz z Burmistrzem Dariuszem Chmurą, zaproszonymi gośćmi, a także z zespołem "Lubią-żanki" z sąsiedniej miejscowości, mieli okazję do integracji podczas wspólnego kolędowania.

Spotkanie odbyło się w świetlicy wiejskiej w Ratajach. Nie zabrakło ważnych rozmów, serdecznych życzeń noworocznych, a także poczęstunku przygotowanego przez sołectwo.

#aktywnesołectwa

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości