Mieszkańcy Rataj wraz z Burmistrzem Dariuszem Chmurą, zaproszonymi gośćmi, a także z zespołem "Lubią-żanki" z sąsiedniej miejscowości, mieli okazję do integracji podczas wspólnego kolędowania.
Spotkanie odbyło się w świetlicy wiejskiej w Ratajach. Nie zabrakło ważnych rozmów, serdecznych życzeń noworocznych, a także poczęstunku przygotowanego przez sołectwo.
#aktywnesołectwa
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze