Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z okazji 30-lecia swojego istnienia postanowiła wyróżnić medalami zaangażowane sztaby, które grają z WOŚP od kilkunastu lat.
Sztab #159 Dolnobrzeskiego Ośrodka Kultury znalazł się w gronie wyróżnionych medalem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym spontanicznym corocznym zrywie Polaków mającym na celu zebranie funduszy wspomagających polską służbę zdrowia dolnobrzeski sztab uczestniczy prawie od początku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze