Dzisiaj w Wińsku zwołano sesję nadzwyczajną. Jednym z punktów było odwołanie przewodniczącego Rady Gminy i wybór nowego.
Dzisiaj w Wińsku zwołano sesję nadzwyczajną. Jednym z punktów było odwołanie przewodniczącego Rady Gminy i wybór nowego. W wyniku głosowania z tej funkcji odwołano Macieja Kiałkę. Nowym przewodniczącym został radny Michał Gołąb. Poniżej materiał video z dzisiejszej sesji, a o szczegółach przeczytacie w jutrzejszym wydaniu Kuriera Gmin.