- Zostałem laureatem Wrocławskiej Nagrody Artystycznej w kategorii muzyka rozrywkowa - ponformował multiinstrumentalista Michał Zygmunt w mediach społecznościowych. - Dziękuję, mam nadzieję ze to początek powrotu Wrocławia nad swoją rzekę. Dziękuję serdecznie, nagrodę odebrałem z Kariną. życie rozbitków zaskakuje, dzięki Tomek Pietrzyk za fotkę.
źródło: FB Michał Zygmunt Odra Sound Design
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze