Wołowski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejną edycję Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej.
Koncerty odbędą się w Kościele pw. św. Wawrzyńca w Wołowie o godz. 18.
Program wydarzenia:
4 IX – Szymon Jarzyna organy, Artur Plinta kontratenor
11 IX – Jakub Plewa organy, Duo Chałupka: Jagoda Krzemińska flet, Przemysław Chałupka akordeon
18 IX – Aleksandra Gawrońska organy, Justyna Bujak sopran,
25 IX – Jan Mroczek organy, Justyna Kopiszka mezzosopran
2 X – Michał Botor organy, Piotr Gromek wiolonczela
Prowadzenie koncertów:
Jacek Woleński 4, 11, 18 IX i 2 X
Damian Chróściński – 25 IX

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze