Reklama

Mieszkańcy Brzegu Dolnego na wycieczce z burmistrzem!

21/10/2024 14:25

Mieszkańcy mogli spędzić czas w Szklarskiej Porębie z Ireneuszem Furą i przewodniczącym Rady Miejskiej.

Mieszkańcy, sołtysi, rady sołeckie wspólnie spędzili czas na wycieczce w Szklarskiej Porębie i okolicach. Inicjatorem wycieczki był Ireneusz Fura, burmistrz Brzegu Dolnego, który razem z mieszkańcami spędził ten czas w górach. Towarzyszył mieszkańcom razem z przewodniczącym Rady Miejskiej Mirosławem Dawidowiczem w wycieczkach górskich i nie tylko. Był czas i na zabawę, na zwiedzanie i na szkolenia. Mieszkańcy wrócili zadowoleni dziękując organizatorom za miło spędzony czas.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości