Mieszkańcy mogli spędzić czas w Szklarskiej Porębie z Ireneuszem Furą i przewodniczącym Rady Miejskiej.
Mieszkańcy, sołtysi, rady sołeckie wspólnie spędzili czas na wycieczce w Szklarskiej Porębie i okolicach. Inicjatorem wycieczki był Ireneusz Fura, burmistrz Brzegu Dolnego, który razem z mieszkańcami spędził ten czas w górach. Towarzyszył mieszkańcom razem z przewodniczącym Rady Miejskiej Mirosławem Dawidowiczem w wycieczkach górskich i nie tylko. Był czas i na zabawę, na zwiedzanie i na szkolenia. Mieszkańcy wrócili zadowoleni dziękując organizatorom za miło spędzony czas.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze