Reklama

Mikołajki w ośrodku Pod Dębami w Mojęcicach [ZDJĘCIA]

05/12/2022 09:49

To tutaj przebywają ukraińskie rodziny, które uciekły ze swojego kraju przed wojną.

Dzisiaj w ośrodku w Mojęcicach pojawił się Mikołaj, który nie zapomniał o żadnym z dzieci z Ukrainy, które znalazły tutaj schronienie przed wojąną. Za naszym pośrednictwem Marzena Grocholska dziękuje sponsorom, którzy pomogli w przygotowaniu upominków i sprawili dzieciom radość. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości