Młodzi Demokraci z Brzegu Dolnego zapraszają mieszkańców na wspólne sprzątanie świata.
Akcja ma związek z przypadającym 22 kwietnia Dniem Ziemi. W całej Polsce organizacje, szkoły i samorządy sprzątają publiczne przestrzenie. Do tej akcji dołączyli także Młodzi Demokraci z Brzegu Dolnego. - Widzimy się o godzinie 17 w parku koła orlika na osiedlu Fabryczne! Cel - informują młodzi działacze. - Jak zawsze ten sam, posprzątać naszą małą, dolnobrzeską ojczyznę
W razie pytań Młodzi Demokraci proszą o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected]
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze