Wczoraj odbyła się sesja Młodzieżowa Rada Powiatu Wołowskiego, której głównym celem było wyłonienie prezydium, zajmujące się organizacją pracy rady i jej reprezentowaniem
Wybory były tajne. Radni wybrali komisję skrutacyjną, po czym przystąpili do zgłaszania kandydatur na poszczególne stanowiska. Kandydaci zaprezentowali swoje pomysły na funkcjonowanie rady, jednocześnie zachęcając do oddania głosu właśnie na nich.
Radni wybrali prezydium w następujący składzie:
- Zuzanna Bąk - Przewodnicząca
- Monika Grodzka - Wiceprzewodnicząca
- Piotr Woźny - Wiceprzewodniczący
- Sara Wawrzyniak - Sekretarz
- Africa Marin – Nakonieczna - Skarbnik
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze