Reklama

"Mój pierwszy seans filmowy", czyli spotkanie ze Stanisławem Dzierniejko

24/04/2023 11:58

Dolnobrzeską bibliotekę „TAMA” 21 kwietnia odwiedził Stanisław Dzierniejko – dziennikarz, politolog, autor książek „Mój pierwszy seans filmowy” i „Janek”, twórca, producent i dyrektor naczelny Festiwalu Aktorstwa Filmowego i Festiwalu Reżyserii Filmowej we Wrocławiu.

Piątkowe spotkanie autorskie było pełne zabawnych historii. Gość opowiadał o początkach fascynacji filmem, spędzaniu czasu we wrocławskich kinach „Śląsk”, „Tęczowa” oraz „Dworcowa”, festiwalach filmowych oraz wielu wspomnieniach związanych z ludźmi kina m.in. Janem Nowickim i Bogusławem Lindą.

Moderatorem spotkania była Monika Jagielska-Mikłos. Uczestnicy wydarzenia zadawali pytania, mieli możliwość zakupu książek autora i zdobycia pamiątkowej dedykacji. Wszyscy zostali zaproszeni na 16. Festiwal Reżyserii Filmowej im. Sylwestra Chęcińskiego i 12. edycję Festiwalu Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa, które odbędą się w dniach 27 maja – 1 czerwca 2023 r. w sali Audytoryjnej wrocławskiej Hali Stulecia.

Reklama

źródło: UM Brzeg Dolny

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości