Reklama

Moje włoskie wakacje. Powitanie lata w Żerkowie

12/07/2023 09:54

W upalne popołudnie 8 lipca powitano lato w Żerkowie. Było to pierwsze spotkanie z cyklu „Moje włoskie wakacje”, podczas którego goszczono strażaków z OSP Brzeg Dolny. 

Goście  z OSP rozmawiali z uczestnikami o bezpiecznych sposobach na spędzenie tegorocznych wakacji. Najmłodsi dowiedzieli się, jak udzielić pierwszej pomocy, jak postępować w nagłych sytuacjach oraz jakie niebezpieczeństwa mogą spotkać podczas wakacyjnych wyjazdów.

Ponadto dzieci mogły z bliska obejrzeć wóz strażacki, zapoznały się z jego wyposażeniem i funkcjami oraz dowiedziały się, co skłoniło członków OSP do wstąpienia do straży. Na pamiątkę uczestnicy otrzymali kodeks z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa. W programie nie zabrakło również lania wodą z węża strażackiego, które zawsze sprawia dzieciom ogromną radość. Organizatorzy spotkania zapewnili gościom i uczestnikom poczęstunek, watę cukrową, popcorn oraz oprawę muzyczną.

Reklama

źródło: UM Brzeg Dolny

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości