Beata Borowska-Podsiadła odebrała nagrodę podczas gali w Warszawie.
Podczas Ogólnopolskiej Gali Plebiscytu Edukacyjnego 2022 na Zamku Królewskim, która odbyła się 4 marca w Warszawie, Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek za szczególne zasługi w zarządzaniu oświatą, wieloletnie zaangażowanie w pracę pedagogiczną, a także kształtowanie patriotycznych oraz społecznych postaw wśród ludzi młodych wręczył wyróżnienia ministerialne pięciu nauczycielom. Wśród piątki nagrodzonych jest Beata Borowska-Podsiadła, dyrektor Zespołu Placówek Resocjalizacyjnych w Brzegu Dolnym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze