Rozdaliśmy nagrody dla zwycięzców naszego plebiscytu!
Za nami konkurs Miss i Mister Bobo 2022. Spośród 15 uczestników, wyłoniliśmy dwójkę zwycięzców. Miss Bobo została Zofia Kijaczek z liczbą głosów- 265, a Misterem - Miłosz Rewak z ilością głosów- 199. Nagrodą główną są profesjonalne sesje zdjęciowe, ufundowane przez Panią Agnieszkę Rabiej- Fotografia, dodatkowo laureaci otrzymali książeczki, przekazane przez Księgarnię w Wołowie.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy zwycięzcom!


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze