Reklama

Nagrody Miss i Mister Bobo rozdane. Gratulujemy!

21/10/2022 14:05

Rozdaliśmy nagrody dla zwycięzców naszego plebiscytu!

Za nami konkurs Miss i Mister Bobo 2022. Spośród 15 uczestników, wyłoniliśmy dwójkę zwycięzców. Miss Bobo została Zofia Kijaczek z liczbą głosów- 265, a Misterem - Miłosz Rewak z ilością głosów- 199. Nagrodą główną są profesjonalne sesje zdjęciowe, ufundowane przez Panią Agnieszkę Rabiej- Fotografia, dodatkowo laureaci otrzymali  książeczki, przekazane przez Księgarnię w Wołowie.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy zwycięzcom!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości