Reklama

Nagrody od kuratora i ministra dla powiatowych dyrektorek

26/10/2022 10:41

21 października odbyła się uroczystość, podczas której nagrodzono nauczycielki z powiatu wołowskiego.

Wśród wyróżnionych i odznaczonych osób znalazły się Beata Borowska-Podsiadła (dyrektor Zespołu Placówek Resocjalizacyjnych), która otrzymała Nagrodę Ministra Edukacji i Nauki. Nagrodę Dolnośląskiego Kuratora Oświaty otrzymała Ewa Budzińska (dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych). 

Obie panie odebrały nagrody z rąk dolnośląskiego kuratora oświaty Romana Kowalczyka. Uroczystość odbyła się w Liceum Ogólnokształcącym nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu. Zwracając się do nagrodzonych nauczycieli i pracowników oświaty Roman Kowalczyk wyraził wdzięczność, szacunek i uznanie za codzienną pracę, pasję, oddanie i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań. Podkreślił, że dzięki wiedzy, umiejętnościom i serdeczności, jaką otaczają uczniów, stają się oni wartościowymi ludźmi otwartymi na świat i drugiego człowieka.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości