Reklama

Najechał osobówką na samochód służby drogowej [ZDJĘCIA]

27/08/2023 22:13

Dzisiaj po godzinie 18 przed miejscowością Boraszyce Małe (gmina Wińsko) doszło do zdarzenia drogowego. Jak relacjonuje OSP Wińsko, jeden z kierowców najechał na tył auta służby drogowej. Na szczęście akurat nikt w nim się nie znajdował i wszyscy uczestnicy zdarzenia wyszli bez obrażeń. Na miejscu interweniowały wszystkie służby. 

 

fot. OSP Wińsko

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości