Dzisiaj po godzinie 18 przed miejscowością Boraszyce Małe (gmina Wińsko) doszło do zdarzenia drogowego. Jak relacjonuje OSP Wińsko, jeden z kierowców najechał na tył auta służby drogowej. Na szczęście akurat nikt w nim się nie znajdował i wszyscy uczestnicy zdarzenia wyszli bez obrażeń. Na miejscu interweniowały wszystkie służby.

fot. OSP Wińsko
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze