Reklama

"Nasz kochany Brzeg Dolny walnął takiego bąka, że trudno będzie o nim zapomnieć ..."

18/11/2022 10:25

O unoszącym się nad miastem odorze piszemy od kilku lat. Dzięki tym tekstom sprawą zajmują się (jak na razie mało skutecznie) wszystkie instytucje po Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska we Wrocławiu.

Wszystkim śmierdzi, ale włodarze nie wiedzą, jak "złapać" winowajcę. Problem wydaje się poważny, bo inaczej z pewnością już dawno zostałby rozwiązany. Kiedy zaczęliśmy pisać o problemie kilka lat temu, najpierw próbowano nas uciszać, później szantażować. Kiedy nie ustępowaliśmy udowodniano, że wszystko jest robione zgodnie z prawem. Jednak nadal śmierdzi, Kurier Gmin dalej pisze, a mieszkańcy mają "dość smrodu". Czekamy na wyniki ankiety, które robione są od kilkunastu miesięcy przez WIOŚ. W tym numerze publikujemy list mieszkańca. Jeśli macie podobne odczucia piszcie.

Publikujemy fragment listu. Cały możecie przeczytać w najnowszym wydaniu Kuriera Gmin. 

Reklama

"Niestety, straciłem całkowicie nadzieję, że coś w tym mieście w kwestii smrodu się zmieni. W ostatnim tygodniu nasz kochany Brzeg Dolny walnął takiego bąka, że trudno będzie o nim zapomnieć przez najbliższe parę miesięcy. Przyjeżdża się z pracy, z Wrocławia, śmierdzi. Na drugi dzień się wyjeżdża rano, śmierdzi. Wraca się po południu, śmierdzi.... No ile można to wąchać!? Zdarzają się tygodnie, że pełną pulę dni roboczych jestem witany rano tym syfem od razu po wyjściu z klatki schodowej. Już na starcie dzień zepsuty, jak w klasyku polskiego kina, "Dzień Świra". 

 

Tutaj przeczytasz najnowsze wydanie Kuriera Gmin 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości