Mężczyzna spacerował po dnie zbiornika z małym dzieckiem. Ten ważny apel publikujemy na prośbę naszej Czytelniczki.
- Pomimo spuszczenia wody w zbiornikach na Wrzosach i tak nie można chodzić po nich - przypomina nasza Czytelniczka, która była świadkiem nierozważnego zachowania mężczyzny. - Tablice przy stawach jasno o tym informują, ale niestety ludzie są nieodpowiedzialni. Dzisiaj na spacerze widziałam, jak pan z małym (!) dzieckiem spacerował po dnie zbiornika. Co prawda miejscami widać dno, ale w wielu miejscach woda nadal stoi i pomimo warstwy lodu (umówmy się, to pewnie jest max 0,5-1 cm) może nie być bezpiecznie.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze