Interwencja miała miejsce w Lubiążu.
- Zostaliśmy zadysponowani do budynku wielorodzinnego, gdzie na klatce schodowej wyczuwalny był zapach gazu - relacjonuje OSP Lubiąż. - Po przyjeździe na miejsce potwierdziliśmy zdarzenie. Ewakuowaliśmy wszystkich mieszkańców.
W wyniku dokładnego sprawdzenia wszystkich pomieszczeń, od piwnicy po ostatnią kondygnację w dwóch mieszkaniach wykryliśmy nieszczelne butle z gazem. Butle zostały wyniesione na zewnątrz. Pomieszczenia zostały sprawdzone ponownie pod względem zagrożenia wybuchu gazu, przewietrzone , po czym mieszkańcy bezpiecznie wrócili do swoich mieszkań.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze