Zima nadeszła, zmarznięte ogródki przysypał śnieg. Niektórzy z nas już całkowicie zapomnieli jak smakują sezonowe witaminy. Ale nie mieszkanki Nieszkowic, które w tym roku zrobiły spore zapasy na zimę i postanowiły się pochwalić. Zdjęcia swoich przetworów udostępniły w mediach społecznościach, na profilu swojego sołectwa i z chęcią dzielą się przepisami i poradami. Pysznie i pomysłowo. Nas zainspirowały do działania! A was?
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze