Reklama

Nieubezpieczeni pacjenci unikną płacenia za leczenie

08/03/2017 13:39
Nowe przepisy pozwalają naszym pacjentom uniknąć słonych kosztów świadczeń w przychodniach i szpitalach, jeśli nie byli oni ubezpieczeni. Taki przywilej będą mieli tylko ci mieszkańcy, którzy zgłoszą się do Narodowego Funduszu Zdrowia we Wrocławiu. O tym, jak będzie działać nowe prawo i kto będzie mógł z niego skorzystać rozmawiamy w najnowszym wydaniu Kuriera Gmin z Joanną Mierzwińską z NFZ.
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości