Dotychczasowa dyrektorka przeszła na emeryturę.
Jak poinformował dolnobrzeski magistrat, burmistrz Brzegu Dolnego Paweł Pirek powołał nowego dyrektora Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej „TAMA”. Anżela Grzyś, dotychczas pracująca jako kustosz biblioteki. Zastąpi ona Bogusławę Aleksandrowicz, która przechodzi na emeryturę.
źródło: Brzeg Dolny
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze