Reklama

Nowa dyrektorka miejskiej biblioteki

03/11/2022 13:29

Dotychczasowa dyrektorka przeszła na emeryturę.

Jak poinformował dolnobrzeski magistrat, burmistrz Brzegu Dolnego Paweł Pirek powołał nowego dyrektora Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej „TAMA”. Anżela Grzyś, dotychczas pracująca jako kustosz biblioteki. Zastąpi ona Bogusławę Aleksandrowicz, która przechodzi na  emeryturę.

źródło: Brzeg Dolny

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości