Reklama

Nowy radiowóz dla wołowskiej policji

29/08/2024 08:57

Wczoraj we Wrocławiu odbyło się uroczyste przekazanie nowej floty radiowozów o napędzie hybrydowym. Jeden z nich trafił do Wołowa.

Wołowska policja otrzymała nowy pojazd o napędzie hybrydowym, który wzmocni obecną flotę i znacząco wpłynie na jakość działań na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców.

Auta hybrydowe charakteryzują się niższym zużyciem paliwa, co przekłada się na oszczędności finansowe oraz mniejszy wpływ na środowisko. Dzięki ich zastosowaniu, policjanci będą mogli szybciej i wydajniej reagować na sytuacje kryzysowe, a jednocześnie działać w zgodzie z ekologicznymi standardami. Gminę Wołów reprezentował na uroczystym przekazaniu samochodu zastępca burmistrza Robert Sadowski.

Reklama

fot. UM Wołów

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości