Pracownicy oraz uczniowie zapraszają wszystkich chętnych na kolejną edycję akcji krwiodawstwa, która odbędzie się w Technikum im. Tadeusza Kościuszki przy ul. T. Kościuszki 27. Wydarzenie odbędzie się 30 stycznia w Sali Konferencyjnej w godzinach od 8:30 do 12:00.
Potrzebna jest każda grupa krwi. Aby usprawnić proces oddawania krwi, dla chętnych krwiodawców będą wydawane numery kolejkowe. Warto podkreślić, że liczba uczestników przewidziana jest na 50 osób.
To doskonała okazja, aby dać bezcenny dar życia i pomóc potrzebującym. Przyjdź i dołącz do tej szlachetnej inicjatywy!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze