Reklama

Oddali ponad 20 litrów krwi

28/05/2022 07:00

W Brzegu Dolnym zorganizowano kolejną akcję Honorowych Dawców Krwi.

W piątek 27 maja 2022 roku w Zespole Szkół Zawodowych znów miała miejsce akcja HDK. Chętnych do oddania krwi nie brakowało. W sumie zarejestrowały się 54 osoby. Niestety, zaledwie 46 mogło przystąpić do oddawania krwi. Podczas akcji udało się zebrać ponad 20 litrów krwi, która posłuży do ratowania życia.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości