W ostatnich dniach pożegnaliśmy osoby bliskie wielu z nas – mieszkańców Wołowa, Brzegu Dolnego oraz okolicznych miejscowości. Z należytym szacunkiem i zadumą pochylamy się nad pamięcią tych, których nie ma już wśród nas, przekazując ich rodzinom wyrazy głębokiego współczucia.
Każde odejście to wielka strata i trudny moment dla całej naszej lokalnej społeczności. W minionym czasie do wieczności odeszli kolejni mieszkańcy powiatu wołowskiego. Pozostawili po sobie dobre wspomnienia, wspólnie spędzone chwile oraz ślad w sercach swoich najbliższych, przyjaciół i sąsiadów. Pamięć o nich, jako o części naszej historii, na zawsze z nami pozostanie.
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w ostatnim czasie odeszli od nas:
Teresa Ochocka (z domu Pietranik) – 99 lat (Strupin)
Stefania Bąk – 95 lat (Wołów)
Anna Molińska – 94 lata (Wołów)
Jadwiga Musiał – 92 lata (Orzeszków)
Ryszard Ciuman – 72 lata (Wołów)
Zbigniew Listowski – 68 lat (Brzeg Dolny)
Andrzej Pasieka- 70 lat (Wołów)
Jan Szir- 68 lat (Stobno)
W tych trudnych chwilach łączymy się w bólu z pogrążonymi w żałobie rodzinami. Wszystkim osobom dotkniętym stratą składamy najszczersze kondolencje. Niech spoczywają w pokoju.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze