Już w ten piątek (tj. 26 listopada 2021 r.) odbędzie się ostatnia w tym roku akcja poboru krwi. Dawcy będą mogli oddać krew w Zespole Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym (wejście od Orlika). Rejestracja będzie otwarta w godzinach od 8.30 do 12.30. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi "Rokita".
Zobacz też:
https://kuriergmin.pl/wolow/budowa-przystani-nad-odra-i-sciezek-rowerowych-konferencja-z-udzialem-burmistrzow-z-naszego-powiatu-wideo/ https://kuriergmin.pl/wolow/wieczor-z-humorem-dla-seniorow/ https://kuriergmin.pl/wolow/jarmark-bozonarodzeniowy-krainy-legow-odrzanskich/Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze