Urząd Miejski w Wołowie przypomina o terminie składania wniosków na stypendia dla uczniów.
- Przypominamy o terminach składania wniosków o przyznanie stypendiów dla szczególnie uzdolnionych uczniów uczęszczających do szkół podstawowych i ponadpodstawowych mających siedzibę na terenie Gminy Wołów za drugie półrocze roku szkolnego 2021/2022 - informują wołowscy urzędnicy.
Termin do 10 lipca obowiązuje w przypadku uczniów klas ósmych oraz uczniów ostatnich klas szkół ponadpodstawowych, natomiast termin do 10 września w przypadku pozostałych uczniów szkół podstawowych (tj. klas 4-7) oraz uczniów szkół ponadpodstawowych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze