Reklama

Paliła się świetlica w Pogalewie Wielkim

08/01/2025 18:33

Bardzo pracowity początek roku mają strażacy z powiatu wołowskiego. Dzisiaj wyjeżdżali m.in. do pożaru w Pogalewie Wielkim.

Dzisiaj po południu doszło tam do pożaru świetlicy wiejskiej. - Pożar na szczęście nie rozprzestrzenił się na cały budynek - informują strażacy z Brzegu Dolnego, którzy zostali m.in. wezwani do tej interwencji. Wraz z nimi na miejscu pracowali strażacy z Wołowa. Pojawiła się też policja. 

Przypomnijmy, że od początku roku na terenie powiatu wołowskiego doszło m.in. do pożarów samochodów na terenie jednej z firm oraz na posesji prywatnej. Z kolei dzisiaj na obwodnicy Brzegu Dolnego doszło do pożaru busa, o czym informowaliście na portalu. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości