Aż cztery małżeńskie pary z gminy Wołów świętowały niedawno swój jubileusz ślubu. Podczas uroczystości, która odbyła się 31 marca 2022 r. w Urzędzie Miejskim w Wołowie w sali ślubów parom wręczono medale nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej.
Jedna z par obchodziła Brylantowe Gody, czyli 60. już rocznicę ślubu. Pozostałe trzy pary świętowały Złote Gody, a więc 50. rocznicę. Jak poinformował Urząd Miejski w Wołowie burmistrz Dariusz Chmura pogratulował Jubilatom życząc jednocześnie kolejnych wspólnie spędzonych lat w zdrowiu i wzajemnym poszanowaniu.
Bursztynowe Gody obchodzili: Czesława i Eugeniusz Uruscy. Złote Gody: Maria i Teodor Witiakowie, Kazimiera i Jan Maricnowowie, Ewelina i Stanisław Jusińscy.
Gratulujemy!











Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze