Reklama

Pary z długoletnim stażem otrzymały medale nadane przez Prezydenta

11/04/2022 16:32

Aż cztery małżeńskie pary z gminy Wołów świętowały niedawno swój jubileusz ślubu. Podczas uroczystości, która odbyła się 31 marca 2022 r. w Urzędzie Miejskim w Wołowie w sali ślubów parom wręczono medale nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej.

Jedna z par obchodziła Brylantowe Gody, czyli 60. już rocznicę ślubu. Pozostałe trzy pary świętowały Złote Gody, a więc 50. rocznicę. Jak poinformował Urząd Miejski w Wołowie burmistrz Dariusz Chmura pogratulował Jubilatom życząc jednocześnie kolejnych wspólnie spędzonych lat w zdrowiu i wzajemnym poszanowaniu.

Bursztynowe Gody obchodzili: Czesława i Eugeniusz Uruscy. Złote Gody: Maria i Teodor Witiakowie, Kazimiera i Jan Maricnowowie, Ewelina i Stanisław Jusińscy.

Reklama

Gratulujemy!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości