Reklama

Pary z Wołowa świętowały złote gody [ZDJĘCIA]

12/07/2022 13:43

Uroczystość odbyła się w wołowskim ratuszu.

6 lipca w Urzędzie Miejskim w Wołowie sześć par uroczyście świętowało jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego. Byli to państwo: Wanda i Florian Augustynowicz, Marianna i Stanisław Drzazga, Zofia i Józef Gil, Maria i Zygmunt Gruda, Władysława i Aleksander Kiljan, a także Krystyna i Edmund Mucha. W imieniu burmistrza życzenia złożył małżonkom wiceburmistrz Jan Janas.

Podczas uroczystości zostały wręczone medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, stanowiące wyróżnienie Prezydenta RP

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości