W ramach obchodów Święta Niepodległości w WOK odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Wołowie.
Spotkanie rozpoczęło się od wspólnego odśpiewania hymnu narodowego. Poprzez poezję i muzykę przybliżyli naszą przepełnioną bólem i cierpieniem historię oraz uczcili pamięć tych, którym zawdzięczamy własne państwo.
- Akademia miała przede wszystkim przypomnieć o trudnych czasach, kiedy Polska jako kraj nie istniała na mapie Europy i uświadomić, że mamy dziś szczęście dorastać i żyć w wolnym kraju - mówią organizatorzy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze