Reklama

Piękna uroczystość w wykonaniu wołowskiej dwójce [zdjęcia]

12/11/2023 10:06

W ramach obchodów Święta Niepodległości w WOK odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Wołowie.

Spotkanie rozpoczęło się od wspólnego odśpiewania hymnu narodowego. Poprzez poezję i muzykę przybliżyli naszą przepełnioną bólem i cierpieniem historię oraz uczcili pamięć tych, którym zawdzięczamy własne państwo.

- Akademia miała przede wszystkim przypomnieć o trudnych czasach, kiedy Polska jako kraj nie istniała na mapie Europy i uświadomić, że mamy dziś szczęście dorastać i żyć w wolnym kraju - mówią organizatorzy. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości