To jedna z najważniejszych chwil w życiu uczniów.
Pierwszoklasiści z Brzegu Dolnego wzięli udział w bardzo ważnej uroczystości. Odświętnie ubrani i znakomicie przygotowani zostali zaproszeni na uroczystość pasowania na ucznia. Były życzenia, gratulacje i upominki. Młodym mieszkańcom naszego powiatu życzymy satysfakcji ze zdobywania wiedzy.
fot. Brzeg Dolny
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze