21 marca w Zespole Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym odbyły się obchody pierwszego dnia wiosny. Uczniowie wraz z nauczycielami aktywnie świętowali nadejście nowej pory roku, biorąc udział w turniejach sportowych oraz wspólnych atrakcjach.
W ramach wydarzenia rozegrano międzyklasowe turnieje w piłkę nożną, siatkówkę oraz tenis stołowy. Zmaganiom towarzyszyła muzyka, a uczestnicy chętnie korzystali z przygotowanego poczęstunku, ustawiając się w kolejce do grilla.
Zwieńczeniem dnia był towarzyski mecz, w którym uczniowie zmierzyli się z nauczycielami. Sportowa rywalizacja i dobra atmosfera sprawiły, że wydarzenie dostarczyło wszystkim wielu pozytywnych emocji.
Obchody pierwszego dnia wiosny w Zespole Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym po raz kolejny udowodniły, że sport i wspólna zabawa doskonale integrują społeczność szkolną.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze