Reklama

Pierwszy transport darów ruszył do Ukrainy [WIDEO]

03/03/2022 08:45

Wczoraj (tj. 2 marca 2022 roku) wyruszył w drogę pierwszy transport darów z gminy Wołów. Najpierw paczki trafią do wojewódzkiego centrum dystrybucji, a później konwojami rządowymi pojadą w kierunku Ukrainy.

Gmina informuje, że dary prawdopodobnie trafią bezpośrednio do miast partnerskich: Warasz i Brody. Przypominamy, że zbiórka w Wołowie nadal trwa.

Zobacz też:

https://kuriergmin.pl/wolow/wolow-z-kim-kontaktowac-sie-w-kwestii-pomocy-obywatelom-ukrainy/ https://kuriergmin.pl/wolow/wolowski-ratownik-prosi-o-zbiorke-medyczna-by-pomoc-ludnosci-cywilnej-w-miejscach-walk-na-ukrainie/ https://kuriergmin.pl/spoleczenstwo/praca/informacja-dla-uchodzcow-z-ukrainy-urzedy-pracy-pomoga-w-zatrudnieniu/
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości