Reklama

Pilne! Zaginął mieszkaniec Brzegu Dolnego

24/08/2022 08:25

Zginął 45-letni Dariusz Simlat z Brzegu Dolnego. Informacja pojawiła się na grupie facebookowej Gdziekolwiek jesteś.

Darek jest mieszkańcem Brzegu Dolnego.

Dnia 7 sierpnia 2022 roku wraz z kolegą wyjechał do Hamburga w celach zarobkowych.

Ostatni kontakt telefoniczny miał miejsce 15 sierpnia, z informacji uzyskanych od rodziny wynika, że miał zamiar wrócić do Polski.

Od tamtej pory nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi a jego telefon pozostaje nieaktywny od dnia zaginięcia.

Bliscy są bardzo zmartwieni, ponieważ Darek pozostawał zawsze z nimi w stałym kontakcie.

Kolega Darka wrócił do Polski, informując rodzinę zaginionego, iż po raz ostatni widział go 11 sierpnia br.

Reklama

WAŻNE: Darek zawsze przedstawia się jako Tomek 

RYSOPIS

Wzrost; około 190 cm

Włosy krótkie, ciemny blond z wyraźnymi zakolami.

Oczy; piwne.

Średniej budowy ciała.

Tatuaże

- na lewym przedramieniu skorpion oraz imiona synów Kamil i Kacper

' na lewej łydce wilk

Najprawdopodobniej ubrany był w ciemną koszulkę, ciemne spodnie oraz czerwone buty sportowe.

Ostatnie miejsce pobytu to  Hamburg Uwestraße.

Ktokolwiek widział lub wie o losach zaginionego , proszony jest o niezwłoczny kontakt z Komendą Policji pod numerem alarmowym 112.

Reklama

Można też kontaktować się z nami w formie prywatnej i anonimowej #gdziekolwiekjesteś

Dziękuję za Waszą pomoc i uwagę w imieniu rodziny i własnym.

Autor; Anita Suchinska Miszczuk.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości