Zginął 45-letni Dariusz Simlat z Brzegu Dolnego. Informacja pojawiła się na grupie facebookowej Gdziekolwiek jesteś.
Darek jest mieszkańcem Brzegu Dolnego.
Dnia 7 sierpnia 2022 roku wraz z kolegą wyjechał do Hamburga w celach zarobkowych.
Ostatni kontakt telefoniczny miał miejsce 15 sierpnia, z informacji uzyskanych od rodziny wynika, że miał zamiar wrócić do Polski.
Od tamtej pory nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi a jego telefon pozostaje nieaktywny od dnia zaginięcia.
Bliscy są bardzo zmartwieni, ponieważ Darek pozostawał zawsze z nimi w stałym kontakcie.
Kolega Darka wrócił do Polski, informując rodzinę zaginionego, iż po raz ostatni widział go 11 sierpnia br.
WAŻNE: Darek zawsze przedstawia się jako Tomek
RYSOPIS
Wzrost; około 190 cm
Włosy krótkie, ciemny blond z wyraźnymi zakolami.
Oczy; piwne.
Średniej budowy ciała.
Tatuaże
- na lewym przedramieniu skorpion oraz imiona synów Kamil i Kacper
' na lewej łydce wilk
Najprawdopodobniej ubrany był w ciemną koszulkę, ciemne spodnie oraz czerwone buty sportowe.
Ostatnie miejsce pobytu to Hamburg Uwestraße.
Ktokolwiek widział lub wie o losach zaginionego , proszony jest o niezwłoczny kontakt z Komendą Policji pod numerem alarmowym 112.
Można też kontaktować się z nami w formie prywatnej i anonimowej #gdziekolwiekjesteś
Dziękuję za Waszą pomoc i uwagę w imieniu rodziny i własnym.
Autor; Anita Suchinska Miszczuk.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze