Tragedia dotknęła społeczność lokalnej szkoły. Kilkoro uczniów z Technikum nr 1 im. T. Kościuszki w Wołowie doznało poważnego wypadku samochodowego. Obecnie znajdują się oni w szpitalach, gdzie przygotowywani są do koniecznych operacji. Potrzebna jest krew.
Krew jest życiodajnym darem, który może uratować życie. Osoby chętne do oddania krwi mogą to zrobić, wskazując cel oddania, czyli imię i nazwisko poszkodowanej osoby oraz informację o szpitalu, w którym się znajdują. Aktualnie poszkodowani uczniowie wołowskiego technikum to:
- Paweł B. i Julka K. - Uniwersytecki Szpital Kliniczny we Wrocławiu, ul. Borowska.
- Kuba F. - Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka we Wrocławiu, ul. Fieldorfa.
Krew można oddać w następujących placówkach:
- Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu, ul. Czerwonego Krzyża 5/9, Wrocław.
- Terenowy oddział w Legnicy, ul. Iwaszkiewicza 5, Legnica.
- Terenowy oddział w Lubinie, ul. Bema 5, Lubin.
- Terenowy Oddział w GŁOGOWIE, ul. Kościuszki 15, 67-200 Głogów, tel. 76 831 45 48, [email protected]
Pamiętajmy, że każda kropla krwi jest bezcenna i może pomóc uczniom powrócić do zdrowia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Proszę rodziny dzieci o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663 152 419
Weź Się Ku..a Fominik za uczciwą pracę!!!
Proszę rodziny dzieci o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663 152 419
Weź Się Ku..a Fominik za uczciwą pracę!!!