Urząd Miejski w Brzegu Dolnym przekazał informację dotyczącą szczepienia przeciwko grypie.
Jak informują miejscy urzędnicy, wszystkie osoby – emeryci i renciści w przedziale wiekowym od 60 do 74 lat – które zapisały się na szczepienie przeciwko grypie w Urzędzie Miejskim w Brzegu Dolnym w terminie do dnia 25 października będą szczepione w Dolnobrzeskim Specjalistycznym Centrum Medycznym przy ul. Wilczej 6 w Brzegu Dolnym w dniu 27 października (czwartek) w godz. 14:30-18:00.
Sezon zachorowań na grypę zaczyna się w październiku, a kończy w kwietniu.
Wirusem grypy łatwo się zakazić. Przenosi się drogą kropelkową, dlatego noszenie maseczek, częste mycie rąk i niedotykanie twarzy, kiedy jesteśmy poza domem, może dodatkowo ograniczać zakażenia.
Grypa:
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze